Bizi Arayın ;
0212 679 06 02

Hakkımızda

İSTANBUL ŞİŞLİ´de bulunan ÖZYILDIZ HUKUK BÜROSU-1998 YILINDAN beri müvekkillerimize avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. ÖZYILDIZ Hukuk büromuzda avukatlık mesleğinin gerektirdiği özen, dürüstlük ve güven ilkesi temel prensibimizdir. Müvekkillerimizin haklarını meslek etiğine yakışır bir şekilde korumak temel ilkemizdir. Hukuk büromuzda , değişen kişi sayısına bağlı olmakla birlikte temelde; 4 AVUKAT 2 HUKUK SEKRETERİ  VE 1 TAKİP GÖREVLİSİ VE 1 STAJYER AVUKAT ile hizmet verilmektedir.

Hukuk büromuz ;şeffaflık ,hesap verebilirlik ,dürüstlük ve objektiflik ilkeleri doğrultusunda çalışır.Merkezimiz İSTANBUL da olup; başta Almanya ve ingiltere olmak üzere Avrupa ülkelerinde bulunan ortak Avukatlık Büroları  ile koordineli iş birliği halinde çalışmaktadır..Ülkemizde ise; ANKARA -İZMİR-ANTALYA -ADANA-SAMSUN-MERSİN -KAYSERİ  ..gibi büyük şehirlerimizde bulunan kardeş  Avukatlık ofisleri ile ortak çalışmalar yürütülmekte ve karşılıklı dayanışma çerçevesinde ortak çalışılmaktadır.

ÖZYILDIZ HUKUK BÜROSU ; özellikle  ŞİRKETLER HUKUKU-TİCARET HUKUKU  VE İCRA İFLAS HUKUKU alanlarındaki başarılı çalışmaları ile tanınmaktadır.

ÖZYILDIZ Hukuk Bürosu, şirketlere hukuki danışmanlık faaliyetlerinden kaynaklanan bilgi ve tecrübesiyle Ticaret Hukuku ve şirketler hukuku alanında da danışmanlık hizmetleri vermektedir. Şirket danışmanlığı çerçevesinde, şirketlere; her türlü şirket danışmanlığı, sözleşme işlemleri, personel işlemleri,  ve  diğer tüm yasal hakların korunması konularında faaliyet göstermeye devam etmektedir.  

Tüm davalar ve icra takipleri için müvekkillere yasal hakları detaylı olarak anlatılmakta ve tercih edilebilecek hukuksal yollar birlikte değerlendirilmektedir. Bu doğrultuda, şeffaflık prensibi içerisinde işleyen çalışma sistemimizde davalarındaki bütün gelişmeler hakkında müvekkillere bilgi verilmektedir.Davaların ve icra takiplerinin her aşamalarında müvekkiller bilgilendirilmekte  ve  var olan sorunlara ortak çözümler bulunmaktadır.

özyıldızhukuk
Facebook Twitter Instagram